"Baby Shusher" stebuklingas migdukas kūdikiams

Revoliucingas prietaisas jauniems tėvams, naudojantis efektyvų ir laikų patikrintą būdą nuraminti verkiantį kūdikį. "Ššššš..."

Žiūrėti video


Miego Stebuklas

Sandėlyje: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

39,99 €
Pristatymo terminai:

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių - 1.99€, per 3-5 darbo dienas
Pristatymas į Omniva paštomatą - 2.29€, per 1-3 darbo dienas
Pristatymas į DPD siuntų tašką - 2.39€, per 1-3 darbo dienas
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių - 1.99€, per 3-5 darbo dienas
Pristatymas per kurjerius - 2.99€, per 1-3 darbo dienas
Atsiimsiu pats - 0€, Vilniuje, Pramonės g. 45


Aprašymas

Detalės

"Baby Shusher" stebuklingas migdukas kūdikiams

"Baby Shusher" kurėjais tapo tris dukteris auginanti jauna Zankerių šeima iš JAV. Kai viena iš mergyčių buvo dar visai mažute ir kai budavo ilgai negalėjo apsiraminti ir užmigti, viltį praradusiems tėvams šovė mintis sukurti tokį daikčiuką. Verkančiai mažylei nepadėdavo niekas: nei buteliukas su mišiniu, nei pervystymas, nei supimas. It tik ramus garsas "Š-š-š.." ramino mergytę visai nakčiai.

"Baby Shusher" yra revoliucingas prietaisas naudojantis paprastą, per amžius žinomą ir gydytojų patvirtintą būdą nuraminti verkiantį kūdikį. BabyShusher padeda sustabdyti kūdikio verkimo “priepuolį” aktyvuodamas natūralius raminimo refleksus. Ritmiškas “šušinimo” garsas primena kūdikiui buvimą motinos įsčiose, kur jį supdavo įvairūs garsai, tokie kaip širdies plakimas, kraujotaka, motinos kvėpavimas ir t.t. Kūdikiui šie garsai buvo ganėtinai stiprūs, kaip parodė moksliniai tyrima siekė net iki 95dB, kas prilygsta labai garsaus dulkių siurblio užimui. Tokie garsai iš pradžių gali atrodyti ganėtinai šiurkštūs, tačiau gamta jau taip sukūrė, jog iš tiesų jie yra labai raminantys kūdikiui. Dažniausiai užtenka vos vienos minutės, kad aktyvuotusi kūdikio instinktai ir jis nusiramintų.

  • ”Stebuklingas” pagalbininkas – ritmiškai skleidžia “šušinimo” garsą, greitai nuraminą neramų kūdikį
  • Labai kompaktiškas ir patogus naudojimui lopšyje, lovytėje, vežimėlyje ar bet kur kitur. Kūdikis gali pradėti verkti bet kur, BabyShusher lengva visuomet nešiotis su savimi ir naudoti automobilyje, išvykus aplankyti draugų, giminaičių arba apsipirkti prekybos centre.
  • Turi integruotą taimerį – Jūsų pasirinkimu “šušinimo” garsas gali veikti 15 ar 30 minučių nuo įjungimo.
  • Galima reguliuoti garso stiprumą. Labai svarbu kad pradžioje, kai kūdikis pradeda verkti BabyShusher garsas būtų stipresnis už kūdikio verkimą. Jūs galite nustatyti reikiamą garsumą ir vėliau jį reguliuoti pagal poreikį.
  • Efektyviausias naudojimo periodas: nuo gimimo iki 4 mėnėsių, tačiau neretai mamytės sekmingai naudoją kūdikiams net iki 9 mėnesių.
  • Supakuotas patrauklioje dėžutėje – bus IDEALI DOVANA bet kuriam kūdikiui
  • Veikimui naudojamos 2 AA tipo baterijos, įeina į komplektą. Įrenginys pilnai paruoštas naudojimui.

Kodėl butent "BabyShusher"?
Kai kurios mamos pagalvos - juk galima ir pačiai "šušinti" kol kūdikis neužmigs, arba įjungti panašų garsą kompiuteryje ar telefone, arba galu galiausiai įjungti dulkių siurblį arba feną (taip, taip, kokių tik būdų neatranda mamos). Be abejo galima išsisukti įvairiai, bet "BabyShusher" buvo sukurtas kad būtų ne tik efektyvus, bet ir patogus tėvams. Skleidžiamo garso stiprumas yra tiksliai apskaičiuotas ir pritaikytas kūdikiams (vargu ar kuri mama sugebes kelias minutes be perstojo pakankamai garsiai ir ritmiškai "šušinti", o mūsų išmanieji telefonai nėra pritaikyti sukurti reikiamo garso stiprumo ir tolygumo, be to juos yra pavojinga laikyti arti kūdikių). BabyShusher yra visiškai saugus ir skleidžia tik "šššš" garsą, o garso stiprumą galima reguliuoti bei garsiakalbį nukreipti butent į kūdikį. Be to juk "BabyShusher" taip lengva paimti su savimi į lauką arba automobilį, tiesiog įsimetus į rankinę (dulkių siurblį arba feną vargu ar galėsite pasiimti su savimi išeinant su kūdikių į lauką).
Yra sukurta daug įvairių žaislų, tame tarpe ir minkštų kurie bando naudoti šią idėją kūdikio migdymui. Tačiau pasidomėkite, kokio stiprumo garsą sugeba sukurti žaislas, ar garso stiprumą galimą reguliuoti arba nukreipti į reikiamą pusę, ar žaislą bus patogų nešiotis su savimi, juk kūdikį gali prireikti nuraminti ir išvykus. "BabyShusher" buvo sukurtas taip, kad kiekviena jį atradusi mama pasakytų "Ir kaip mes ankščiau be jo gyvenome? :) "


Specifikacija

Specifikacija

Prekės ženklas Baby Shusher (JAV)

Atsiliepimai

Klientų apžvalgos (3)

MigdukasParašė Agne K.
Kai vyras nupirko, pagalvojau plastmases gabalas:) bet jau savaite yra naudojamas kiekviena diena. Super daiktas ir tikrai labai vertinga dovana naujagimiui. (Įrašyta 2016-03-15)
Geras daiktasParašė aurte
Na ka gi, įsigyjome ir mes, nusprendžiau parašyti atsiliepimą. Daiktas ištikro fantastiškas, išbandėme, realiai padeda nuraminti kūdikį kai laikas eiti miegučio. Iki šiol dukrytę reikėdavo mažiausiai pusvalandį nešioti ant rankų arba supti lopšyje kad pagaliau apsiramintų ir užmigtų. O su babyshusher'iu - paguldai, įjungi ir iškart nusiramina. Dabar turiu laiko bent jau po dušu nusiprausti ar arbatos išgerti :)) aiškų stebuklų šis daikčiukas nedaro, jei esame alkani ar pampersiukas šlapias babyshusher'is nepadeda. Tačiau kitais atvėjais yra tikras pagalbininkas. (Įrašyta 2016-03-11)
rekomenduoju 5Parašė Karolina
Nerealus migdukas, labai pasiteisino. Net nesitikejau kad istikruju taip veikia kaip parodyta video,kad ijungi ir vaikas nusiramina ir uzmiega. Buvau labai nustebusi kai isbandeme. Sis migdukas nepakeiciamas nakti ir lauke.Aciu Jums labai. Rekomenduoju mamytems isbandyti-tikrai verta. (Įrašyta 2016-03-08)

Parašyti savo atsiliepimą

Aprašoma prekė: "Baby Shusher" stebuklingas migdukas kūdikiams

Mamytės taip pat perka

Populiaros Prekės